|
ЦЕНТЪР ЗА ПОДКРЕПА ЗА ЛИЧНОСТНО РАЗВИТИЕ-ГРАД МИЗИЯ
ул.”Петко Банков”№1А,e-mail: kinovska1974@abv.bg
Утвърждавам:
Емилия Киновска – Директор ЦПЛР
СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ
НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ В ЦПЛР,ГР.МИЗИЯ
за учебната 2018/2019 година
Област Науки и технологии
№ |
Група |
Възрастова група |
Ръководител |
Ден |
Час |
Място |
1. |
„IT знайко“ |
V-VII кл. |
Анелия Василева |
четвъртък |
13.30-15.00ч. |
ОУ”Христо Ботев” с.Крушовица |
2. |
Предприемачество |
V-VII кл. |
Цветана Асенова |
вторник |
15.00-16.30 ч |
ОУ“Отец Паисий“ с.Софрониево |
Област Изкуства |
||||||
3. |
”Заедно учим и творим” |
II равнище |
Емилия Киновска |
понеделник |
15.00-16.30ч. |
ЦПЛР - Мизия |
4. |
Приложно изкуство“Незабравка“ |
Без равнище |
Ирена Вълкова |
в дни,когато преподавателят е II смяна в ДГ |
8.50- 9.20ч |
ДГ“Незабравка“ |
5. |
Дискобалет“Незабравка“ |
Без равнище |
Пепа Найденова |
в дни,когато преподавателят е II смяна в ДГ |
8.50-9.20ч. |
ДГ“Незабравка“ |
6. |
Дискобалет „Мираж” |
I-IV кл. |
Рени Николова |
четвъртък |
15.00-16.10ч. |
ОУ”Христо Ботев“ с.Крушовица |
7. |
Вокална група “Веселите камбанки“ |
I равнище |
Борислав Борисов |
сряда |
15.00-16.10 ч. |
ОУ”Цанко Церковски”Мизия |
8. |
Приложно изкуство I кл. |
I равнище |
Цветанка Манова |
четвъртък |
13.30-14.40 ч. |
ОУ“Цанко Церковски“ Мизия |
9. |
Приложно изкуство |
I равнище |
Росица Лазарова |
сряда, четвъртък |
13.30-14.00 ч. |
ОУ“Цанко Церковски“ Мизия |
10. |
Изобразително изкуство |
V-VII кл. |
Мая Тодорчева |
понеделник |
14.00 – 15.30 ч. |
ОУ“Отец Паисий“ с.Софрониево |
Област Спорт |
||||||
11. |
Лека атлетика |
II равнище |
Красимир Маринов |
понеделник вторник сряда |
15.00-16.30 ч. |
ОУ”Цанко Церковски”Мизия |
12. |
Лека атлетика |
I равнище |
Йорданка Богданова |
петък |
15.00-16.30 ч. |
ОУ“Христо Ботев“ с.Крушовица |
Утвърдено със заповед № 14/ 05.10.2018 година
ЦЕНТЪР ЗА ПОДКРЕПА ЗА ЛИЧНОСТНО РАЗВИТИЕ
гр. Мизия, ул. „Петко Банков” №1А, e-mail: kinovska1974@abv.bg
График за дейността на Маргарита Андреева Бърсанова– логопед в ЦПЛР–гр.Мизия през ІI срок на 2018/2019 г.
час |
ПОНЕДЕЛНИК–ПГ „Васил Левски“-гр.Мизия |
|
1.8:00-8:40 |
Валя Огнянова,ИР |
|
2.8:50-9:30 |
Валя Огнянова,ИР |
|
3.9:40-10:20 |
|
|
4.10:30-11:10 |
Валя Огнянова,ИР |
|
час |
ВТОРНИК - ДГ“Незабравка”- гр.Мизия |
|
1.9:00-9:30 |
Радослав Райчев, ИР |
|
2.9:35-10:05 |
Ванеса Иванова, ИР |
|
час |
СРЯДА – ПГ“Васил Левски”- гр.Мизия |
|
1.8:00-8:40 |
Валя Огнянова,ИР |
|
2.8:50-9:30 |
Валя Огнянова,ИР |
|
час |
ЧЕТВЪРТЪК – ДГ“Незабравка“- гр.Мизия |
|
1.9:00-9:30 |
Радослав Райчев, ИР |
|
2.9:35-10:05 |
Ванеса Иванова, ИР |
|
час |
ПЕТЪК – ДГ“Незабравка“- гр.Мизия |
|
1.9:00-9:30 |
Радослав Райчев,ИР |
|
2.9:35-:10:05 |
Ванеса Иванова,ИР |
|
|
Консултация с учители и родители |
График за дейността на Маргарита Андреева Бърсанова– ресурсен учител в ЦПЛР–гр.Мизия през ІIсрок на 2018/2019 г.
час |
ПОНЕДЕЛНИК – ПГ „Васил Левски“-гр.Мизия |
|
1.8:00-8:40 |
|
|
2.8:50-9:30 |
|
|
3.9:40-10:20 |
Светослава Иванова,ИР Математика |
|
4.10:30-11:10 |
|
|
5.11:20-12:00 |
Светослав Благоев,Светослава Иванова ГР БЕЛ |
|
6.12:10 – 12:50 |
Светослав Благоев,Светослава Иванова ГР Математика |
|
час |
СРЯДА – ПГ“Васил Левски”- гр.Мизия |
|
1.8:00-8:40 |
|
|
2.8:50-9:30 |
|
|
3.9:40-10:20 |
Светослав Благоев ИР Математика |
|
4.10:30- 11:10 |
Светослава Иванова ИР БЕЛ |
|
5.11:20 – 12:00 |
Светослав Благоев ИР БЕЛ |
|
|
Консултация с учители и родители |
ЦЕНТЪР ЗА ПОДКРЕПА ЗА ЛИЧНОСТНО РАЗВИТИЕ
гр. Мизия, ул. „Петко Банков” №1А, e-mail: kinovska1974@abv.bg
График за дейността на Хризантема Петрова Пейкова–ст. ресурсен учител в ЦПЛР–гр.Мизия през ІI учебен срок на 2018/2019 г.
час |
ПОНЕДЕЛНИК-ПГ,,Васил Левски”-гр.Мизия |
|
1. 8:00-8:40 |
Богомил Пелов,ИР БЕЛ |
|
2. 8:50-9:30 |
Лазар Гетов,ИР Математика |
|
3.9:40-10:20 |
Валя Огнянова,ИР Математика |
|
4.10:30-11:10 |
ТихомирГетов, ИР Математика |
|
5.11:20-12:00 |
Лазар Гетов,Валя Огнянова, ГР БЕЛ |
|
6.12:10-12:50 |
Богомил Пелов,ТихомирГетов,ГР Математика |
|
час |
ВТОРНИК - ДГ,,Незабравка”-гр.Мизия |
|
1.9:00-9:30 |
Ванеса Иванова, ИР БЕЛ |
|
2.9:35-10:05 |
Радослав Райчев, ИР БЕЛ |
|
3.10:10-10:40 |
Ванеса Иванова, ИР Математика |
|
4.10:45-11:15 |
Радослав Райчев, ИР Математика |
|
5.11:20-11:50 |
Ванеса Иванова,РадославРайчев,ГР подвижни игри |
|
час |
СРЯДА-ПГ,,Васил Левски”-гр.Мизия |
|
1. 8:00-8:40 |
Богомил Пелов,ИР Математика |
|
2. 8:50-9:30 |
Тихомир Гетов,ИР БЕЛ |
|
3.9:40-10:20 |
Валя Огнянова,ИР БЕЛ |
|
4.10:30-11:10 |
Лазар Гетов,ИР БЕЛ |
|
5.11:20-12:00 |
Богомил Пелов,Тихомир Гетов, ГР БЕЛ |
|
час |
ЧЕТВЪРТЪК-ОУ,,Христо Ботев”-с.Крушовица |
|
1. 8:00-8:40 |
Любозара Асенова,ИР БЕЛ |
|
2. 8:50-9:30 |
Любозара Асенова, ИР Математика |
|
3 9:40-10:20 |
Михаела Величкова,ИР БЕЛ |
|
4.10:30-11:10 |
Михаела Величкова, ИР Математика |
|
5.11:20-12:00 |
ЛюбозараАсенова,Михаела Величкова, ГР БЕЛ |
|
6.12:10- 12:50 |
Михаела Величкова,Любозара Асенова, ГР Математика |
|
час |
ПЕТЪК-ОУ,,Отец Паисий”- с.Софрониево |
|
1. 8:00-8:40 |
Роберто Горанов, ИР БЕЛ |
|
2. 8:50-9:30 |
Роберто Горанов,ИР Математика |
|
3.9:40-10:20 |
Мирослав Манолов,ИР БЕЛ |
|
4. 10:30-11:10 |
Мария Петьова ,ИР БЕЛ |
|
5. 11:20-12:00 |
Роберто Горанов, Мария Петьова ГР БЕЛ |
|
6.12:10 – 12:50 |
Мирослав Манолов, Мария Петьова ГР Математика |
ЦЕНТЪР ЗА ПОДКРЕПА ЗА ЛИЧНОСТНО РАЗВИТИЕ-ГРАД МИЗИЯ
ул.”Петко Банков”№1А,e-mail: kinovska1974@abv.bg
Утвърждавам:
Емилия Киновска – Директор ЦПЛР
СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ
НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ В ЦПЛР,ГР.МИЗИЯ
за учебната 2017/2018 година
Област Науки и технологии
№ |
Група |
Възрастова група |
Ръководител |
Ден |
Час |
Място |
1. |
„Полезна Химия“ |
I равнище |
Мариела Тодорова |
сряда |
15.00-16.30ч. |
ОУ”Отец Паисий” с.Софрониево |
Област Изкуства |
||||||
2. |
”Заедно учим и творим” |
II равнище |
Емилия Киновска |
петък |
15.00-16.30ч. |
ЦПЛР - Мизия |
3. |
Приложно изкуство“Незабравка“ |
Без равнище |
Ирена Вълкова |
в дни,когато преподавателят е II смяна в ДГ |
8.50- 9.20ч |
ДГ“Незабравка“ |
4. |
„Малки актьори“ |
I равнище |
Ивайла Иванова |
вторник
|
15.00-16.10ч. |
ОУ”Отец Паисий“-с.Софрониево
|
5. |
Дискобалет“Незабравка“ |
Без равнище |
Пепа Найденова |
в дни,когато преподавателят е II смяна в ДГ |
8.50-9.20ч. |
ДГ“Незабравка“ |
6. |
Дискобалет „Мания” |
I равнище |
Даниела Цурова |
вторник четвъртък |
15.00-16.10ч. |
ОУ”Цанко Церковски“Мизия |
7. |
Вокална група “Веселите камбанки“ |
I равнище |
Борислав Борисов |
понеделник сряда |
15.00-16.10 ч. |
ОУ”Цанко Церковски”Мизия |
Област Спорт |
||||||
8. |
Лека атлетика |
II равнище |
Красимир Маринов |
понеделник вторник сряда |
15.00-16.30 ч. |
ОУ”Цанко Церковски”Мизия |
9. |
Футбол |
II равнище |
Красимир Маринов |
четвъртък |
15.00-16.30 ч. |
ОУ“Цанко Церковски“Мизия |
Утвърдено със заповед № 28/ 03.10.2017 година и е в сила от деня на утвърждаването му.
< Предишна |
---|